Hahn Color Pigment M - metalický hnědý do epoxidů 50g

Kód: HAHNCOLORPIG_MET_HNEDY
Značka: Hahn Color
299 Kč
SKLADEM (2 ks)
Můžeme doručit do:
5.12.2023

Hahn Color Pigment M je kvalitní metalický hnědý pigment určený k probarvení epoxidových systémů. Díky svému unikátnímu vzhledu umožní vytvořit neuvěřitelně krásné a okouzlující výsledky ve vašich uměleckých a dekorativních projektech. Balení obsahuje 50 gramů pigmentu, což je dostatečné množství pro řadu projektů. Hahn Color Pigment M lze snadno použít a mísit s epoxidovými smolami, což zaručuje rovnoměrné a kvalitní probarvení.

Detailní informace

Certifikovaná značka
Certifikovaná značka
Produkty jsou vyvinuty a testovány tak, aby poskytovaly nejlepší výkon
Dlouhotrvající ochrana
Dlouhotrvající ochrana
Dokáže zachovat krásu dřeva a kvalitu nátěru po dlouhou dobu
Snadná aplikace
Jednoduchá aplikace
Snadno použitelné pro širokou škálu uživatelů
Široký výběr
Široký výběr
Vyberte si nejvhodnější produkt pro vaše potřeby

Detailní popis produktu

Velmi jemný práškový metalický pigment k probarvování epoxidových systémů HAHN COLOR POX se snadno míchá s pryskyřicemi a zaručuje rovnoměrné zabarvení bez skvrn či pruhů. Doporučené dávkování je 1-15 hm. % ke složce A (pryskyřici). Díky široké škále barev, které jsou vzájemně mísitelné, můžete dosáhnout neomezeného množství odstínů a kombinací. 


Benefity pigmentu:

1. Široká škála barev a kombinací: S 6 základními barvami, které jsou vzájemně mísitelné, Vám Hahn Color Pigment M umožňuje vytvořit neomezené množství odstínů a kombinací pro Vaše projekty.

2. Snadné míchání: Díky velmi jemnému práškovému tvaru pigmentu se snadno míchá s pryskyřicemi a zaručuje rovnoměrné zabarvení bez skvrn či pruhů.

3. Inovativní a jedinečné řešení: Hahn Color Pigment M je ideální volbou pro ty, kteří hledají inovativní a jedinečné řešení pro své umělecké či dekorativní projekty.

4. Vysoká kvalita za přijatelnou cenu: Tento metalický pigment do epoxidových systémů nabízí vynikající kvalitu za přijatelnou cenu, což z něj činí skvělou investici do Vaší tvorby.

5. Inspirace bez hranic: Nechte svou fantazii pracovat na plné obrátky s Hahn Color Pigmentem

 

Použití pigmentu
Před zpracování dobře protřepejte. Používejte za pokojové teploty. HAHN COLOR PIGMENT M vmíchejte do složky A (pryskyřice) systémů HAHN COLOR POX. Zpočátku vmíchejte menší množství a přidávejte postupně tak, abyste dosáhli požadované sytosti odstínu. Vmíchejte max. 5 % váhově k použitému množství složky A. Vyšší koncentrace by mohly mít vliv na výsledné vlastnosti produktu (např. špatné vytvrzení atd.). Pigment vmíchávejte pomalu tak, aby nedošlo k našlehání pryskyřice. Poté proveďte natužení příslušným množství složky B (tvrdidla).

Skladování pigmentu
Skladujte v dobře uzavřených obalech, v krytých suchých skladech při teplotách 5-25°C. Záruční doba je 12 měsíců od data výroby. Chraňte před horkem a sálavým teplem. Uchovávejte odděleně od potravin, nápojů, krmiv a léků. Skladujte mimo dosah dětí.

 

TECHNICKÝ LIST

 BEZPEČNOSTNÍ LIST

Doplňkové parametry

Kategorie: Epoxid
Hmotnost: 0.05 kg
Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz